Логин
 Пароль
Регистрация | Забыли пароль
ТИРАС (Украина)
Распечатать

ТОВ ВКПФ «Тірас»

    ТОВ ВКПФ «Тірас»,  м. Вінниця, Україна організовано в 1998 році. Основним напрямом роботи підприємства є виробництво і реалізація засобів пожежного і охоронно-пожежного призначення і в даний час ТОВ ВКПФ «Тірас» є ведучим виробником в Україні, в даній області.     Продукція підприємства має попит, що постійно росте, у споживачів і інсталяторів засобів пожежного і охоронно-пожежного призначення.
    Підприємство проводить і реалізує наступну продукцію пожежного призначення:
- прилади приймально-контрольні пожежні від 2 до 16 шлейфів сигналізації;
-  модулі управління пожежегасінням;
-  оповісники світлові і світлозвукові;
-  сповіщувачі пожежні 2-х, 4-х провідні, автономні;
- допоміжні модулі і блоки;
    Дана продукція, є головною складовою частиною систем пожежної сигналізації різних об'єктів народного господарства і відповідає європейському стандарту EN-54, введеному в Україні з 01.01.2007г.
    Вся продукція ТОВ ВКПФ «Тірас» пожежного призначення сертифікована в Державному центрі сертифікації Міністерства Надзвичайних Ситуацій України і дозволена до застосування в різних системах пожежної сигналізації.
    Разом з продукцією пожежного призначення підприємство  випускає прилади приймально-контрольні охоронно-пожежні ємністю від 20 до 68 шлейфів сигналізації і радіокомплекти з дальністю дії до 100м.  сертифіковані в Державному центрі сертифікації засобів охоронного призначення, затребувані на ринку охоронно-пожежної сигналізації України і СНД.

Список разделов:
Тирас - пожарная сигнализация
Источники бесперебойного питания
ОСЗ внутреннего исполнения
МРЛ (Модуль реллейный)
МЦА (Модуль цифрового автодозвона)
Товаров в корзине0
Сумма0 грн